Menu
Bezpłatna wycena

szybka wycena

Wypełnij formularz i uzyskaj wycenę już dziś!

Dane kontaktowe - Krok 1 z 5

iFil Web Design - Tworzenie stron i sklepów internetowych

Stworzymy dla Ciebie

Tworzenie
stron i sklepów
WWW

sklep internetowystronę WWWidentyfikacjelogo

Skorzystaj z naszego doświadczenia

nasze usługi

Daj się poznać od dobrej strony!

webdesign
e-commerce
grafika

web design

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, portali, blogów oraz innych serwisów WWW. Dbamy za równo o aspekt graficzny strony, jak i biznesowy, tak aby strona internetowa zachęciła potencjalnych użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Strony internetowe tworzymy zgodnie z najnowszymi standardami, tak aby dostarczyć pełnoprawny, nowoczesny oraz skuteczny produkt klientowi.
Zobacz więcej

e-commerce

Budujemy sklepy internetowe generujące zyski dla naszych klientów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do drobnych przedsiębiorców, chcących rozpocząć swoją przygodę z e-commerce, jak i średnich i dużych sklepów posiadających rozbudowany asortyment.

Sklepy internetowe tworzymy z myślą o dalszej rozbudowie. Dzięki temu nie będzie problemu z powiększeniem asortymentu lub wprowadzeniu nowych funkcjonalności w przyszłości.
Zobacz więcej

grafika

Projektujemy wszelkiego rodzaju elementy graficzne, między innymi logo, wizytówki, ulotki, papier firmowy, plakaty oraz banery reklamowe.

Realizujemy również kompleksowe identyfikacje wizualne, które odpowiadają za wizerunek firmy i jej odbiór przez klientów.
Zobacz więcej

Zaufali nam

Do grona naszych klientów należą zarówno osoby fizyczne, jak i małe, średnie oraz duże działalnosci gospodarcze. U nas każdy znajdzie ofertę dla siebie.

Dlaczego warto stworzyć z nami stronę 

Strony internetowe są podstawą promocji firmy w dzisiejszych czasach. Dzięki stronie internetowej zaprezentujesz swoje usługi całemu światu. W czasach dużej konkurencji na rynku dobra strona internetowa jest kluczem do sukcesu. 

W iFil Web Design dokładnie badamy potrzeby klientów, w celu realizacji jak najlepszej witryny internetowej, witryny, która zapewni zysk Twojej marce. 
Poznaj naszą ofertę
1

Indywidualny projekt graficzny

Każda strona jest tworzona indywidualnie. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nie ma drugiej takiej samej witryny w sieci. Na życzenie klienta konfigurujemy, także gotowe motywy stron internetowych.
2

Najnowsze technologie

Przy tworzeniu stron i sklepów internetowych korzystamy tylko z najnowszych technologii. Witryny tworzone są w oparciu o aktualne standardy UI/UX.
3

Responsywność

Każda strona internetowa jest responsywna (RWD). Dzięki temu nie ma znaczenia na jakim urządzeniu zostanie otworzona. W każdej sytuacji będzie wyświetlać się poprawnie, bez względu czy jest to komputer, laptop, tablet czy telefon.
4

Zaplecze techniczne

Przy zamówieniu strony internetowej otrzymasz szybki serwer SSD/NVME, unikalną domenę internetową, a także certyfikat bezpieczeństwa SSL za 0 zł. 
5

Łatwa rozbudowa

Strony tworzymy z myślą o późniejszej rozbudowie. Dzięki temu, gdy zdecydujesz się na dodanie nowych funkcjonalności na swojej stronie, zaimplementujemy wszelkie zmiany bez utraty zawartości na stronie.
6

Funkcjonalności

Implementujemy funkcjonalności, które będą pasowały do charakteru Twojej witryny. Wdrażamy między innymi takie funkcje jak czat na żywo, wyszukiwarki, formularze kontaktowe oraz systemy powiadomień.
7

Wsparcie ekspertów

Na każdym etapie procesu projektowania strony internetowej służymy radą, która opiera się na dużym doświadczeniu. Realizujemy pomysły klientów zgodnie z zachowaniem wszelkich standardów.
8

Pomoc posprzedażowa

Po zakończonej realizacji, każdy nasz klient może liczyć na wsparcie, zarówno w razie awarii, jak i chęci rozbudowy strony, zmiany treści oraz poszerzenia swojej wiedzy.
9

Przepisanie praw

Strona staje się w pełni Państwa własnością. Podczas podpisywania umowy przekazywane są zarówno prawa majątkowe jak i autorskie. 

Kompleksowo. Szybko. Profesjonalnie.

wyceń swój projekt już dziś

najnowsze realizacje

Ostatnie projekty dla naszych klientów

dołącz do grona zadowolonych klientów

Legalne oprogramowanie

Do tworzenia stron, grafik oraz realizacji wszelkich usług korzystamy tylko z licencjonowanych oprogramowań. Dodatkowo do naszych realizacji stosujemy grafiki, na które posiadamy licencję komercyjną. Dzięki temu nie musisz się martwić o legalność swojej strony internetowej!

oferta

Wszystko co potrzebne do rozwoju biznesu w Internecie

sprawdź pełną ofertę

Strona to wizytówka Twojego biznesu

skontaktuj się z profesjonalistami

jak działamy

Przejrzysty schemat współpracy

Brief
Pierwszym krokiem jest wypełnienie brief-u przez klienta. Dzięki temu poznamy Twoją markę, w celu realizacji jak najlepszej strony internetowej.
Badanie
Badamy konkurencje Twojej marki na rynku, planujemy jak najlepszy układ witryny. Skupiamy się nie tylko na stronie wizualnej, lecz przedewszystkim na użyteczności.
Projekt
Przygotowujemy projekt strony internetowej, wdrażamy wszelkie funkcjonalności oraz instalujemy stronę w sieci na ukrytym serwrze, tak aby klient mógł mieć podgląd jak strona wygląda na żywo.
Sesje poprawkowe
Gotowy projekt prezentowany jest klientowi. Wdrażamy wszelkie zmiany, które życzy sobie właściciel nowej strony internetowej. Po realizacji sesji poprawkowych strona zostaje wdrożona do sieci.
Wsparcie
Prowadzimy wsparcie posprzedażowe dla każdego z naszych klientów. Realizujemy zmiany treści , wdrażamy nowe funkcjonalności, ale także odpowiadamy na wszelkie pytania i służymy radą.
zamów wycenę już dziś!

Twój biznes zasługuje na profesjonalizm

W Internecie można znaleźć wielu wykonawców stron internetowych. Część z nich promuje się skrajnie niskimi cenami. Niestety naturalnie w większości przypadków niska cena wiąże się z niskiej jakości wykonaniem, bądź brakiem elementów takich jak wsparcie po zakończeniu realizacji lub optymalizacja. Korzystając z naszych usług masz pewność wsparcia po zakończeniu realizacji oraz stosowania najnowszych standardów. Warto pamiętać, że korzystając z najtańszych rozwiązań nie mamy pewności, czy zostaną odprowadzone wymagane podatki. Zrezygnuj z najtańszych opcji, które zaszkodzą Twojemu biznesowi.

co nas wyróżnia

Profesjonalne realizacje z proklienckim podejściem

najnowsze technologie

Strony tworzone są z zachowaniem wszystkich standardów UI/UX, SEO oraz bezpieczeństwa. Tak, aby skutecznie przedstawić Twoją firmę w Internecie.

wsparcie po realizacji

Korzystając z naszych usług masz pewność, że nie znikniemy za rok, czy dwa jak wielu freelancerów tworzących strony "do portfolio" za 500 zł. Zawsze służymy pomocą.

prokliencka postawa

Gwarantujemy szybki kontakt, terminowość, wsparcie merytoryczne oraz pomoc w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Wdrożymy wszystkie poprawki jakich potrzebujesz.

nie tylko grafika

Strony internetowe to nie tylko grafiki oraz zdjęcia. W iFil Web Design stawiamy duży nacisk na biznesowy aspekt Twojej strony, tak aby zyskać nowych klientów dla Twojej działalności.
skorzystaj z naszych usług!

ponad 60

zadowolonych klientów

5/5

ocena z opinii w Google

5/5

ocena z opinii na FB

opinie

Co o realizacjach mówią nasi klienci

 • Współpraca z Panem Filipem przebiegła wzorowo - mimo że zmieniałam koncepcję strony, kolory, kolory w logo, Pan Filip cierpliwie wszystkie te zmiany wprowadzał. Dodatkowo, kontakt był bardzo sprawny i w miłej atmosferze. Finalna wersja bloga jest super. Polecam!!
  Malwina B.
  slowlifenamazurach.pl
 • Bardzo solidna współpraca przy stawianiu sklepu internetowego. Na plus zdecydowanie szybkość pracy, responsywność i elastyczne podejście do Klienta.
  Mikołaj S.
  mondaybrews.pl
 • Szybki, miły i rzeczowy kontakt. Stronę przygotował według wytycznych, a dodatkowo doradzał i proponował rozwiązania, z których laik może nie zdawać sobie sprawy.
  Polecam współpracę z Filipem
  Marcin B.
  onefilm.pl

zasięg

Współpracujemy z klientami z całej Europy

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii komunikacyjnych wspłpracujemy z klientami z całej Europy! Nie ma potrzeby spotkań stacjonarnych, wszystko ustalimy zdalnie. Umów się na spotkanie online lub telefon już dziś!

szybki czas
odpowiedzi

terminowe
wykonanie

legalna
realizacja

konsultacja

Umów się na bezpłatną konsultacje swojego projektu

Przedstaw nam swoją wizje strony internetowej, a my pomożemy zrealizować Twoje plany. Stworzymy unikalny projekt szyty na miarę, tak aby jak najlepiej zaprezentować Twoje usługi. 
Skontaktuj się z nami już dziś!

obszar działania

Współpracujemy z klientami z całej Europy

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii komunikacyjnych wspłpracujemy z klientami z całej Europy! Nie ma potrzeby spotkań stacjonarnych, wszystko ustalimy zdalnie. Umów się na spotkanie online lub telefon już dziś!

forma wyceny

U nas masz wybór idealnej oferty

GOTOWE PAKIETY
Skorzystaj z naszych przejrzystych pakietów na strony internetowe, sklepy WWW, blogi oraz inne usługi związane z Internetem.
WYCENA INDYWIDUALNA
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę indywidualną dostosowaną do Twojego budżetu, bądź wymagań! Przygotujemy ofertę idealną dla Twojej marki.

Układ graficzny

Strony o mniejszym budżecie tworzone są w oparciu o gotowe szablony. Z tego powodu Twoja strona może nie być wyjątkowa na rynku. Zwiększając budżet na stronę WWW możesz uzyskać indywidualny układ graficzny.

Technologia

Kolejnym czynnikiem, który jest skutkiem budżetu jest technologia. Strona internetowa może być utworzona na gotowym szablonie,  z wykorzystaniem narzędzi do tworzenia stron WWW lub pisana czystym kodem.

Optymalizacja

Im większy budżet przeznaczony na stronę internetową tym lepiej oraz dokładniej przeprowadzana jest optymalizacja pod kątem prędkości, która ma wpływ na odbiór strony przez użytkownika oraz przeglądarki internetowe.

Zaplecze SEO

Większy budżet pozwoli również na utworzenie zaplecza SEO, które wpłynie pozytywnie na pozycjonowanie się Twojej strony w sieci.

Zarządzenie treścią

Cena strony WWW ma wpływ na to, czy w przyszłości będziesz w stanie wprowadzać zmiany samodzielnie. W iFil Web Design przygotowujemy jednak poradniki obsługi strony bezwzględu na budżet klienta.

Wielojęzyczność

Wprowadzanie kilku języków na swoją stronę WWW może odbyć się na dwa sposoby - z wykorzystaniem oprogramowania tłumaczącego lub utworzenie oddzielnych widoków dla danego języka. Druga opcja jest dodatkowo płatna.

budżet

Na co wpływa Twój budżet?

Na koszt budowy stronej internetowej wpływa wiele czynników takich jak technologia w jakiej ma zostać wykonana strona, zaplecze SEO, ale także optymalizacja pod kątem prędkości oraz layout graficzny. Określ swój budżet w naszym formularzu a my przygotujemy ofertę o jak najwyższym współczynniku cena-jakość.
Wyceń swój projekt już dziś!

cennik

Skorzystaj z gotowych pakietów lub indywidualnej wyceny

strony WWW
sklepy WWW
pakiety niskobudżetowe
indywidualna wycena
Starter
950 zł
1 strona główna
10 godzin pracy projektanta
2 modyfikacje projektu
brak limitu poprawek
realizacja w 4 dni
wsparcie po zakończeniu realizacji
zamów
Blog
1100 zł
1 strona główna + kategorie
13 godzin pracy projektanta
2 modyfikacje projektu
brak limitu poprawek
realizacja w 5 dni
wsparcie po zakończeniu realizacji
zamów
Basic
1300 zł
1 strona główna + 5 podstron
15 godzin pracy projektanta
3 modyfikacje projektu
brak limitu poprawek
realizacja w 7 dni
wsparcie po zakończeniu realizacji
zamów
Plus
1600 zł
1 strona główna + 10 podstron
20 godzin pracy projektanta
5 modyfikacji projektu
brak limitu poprawek
realizacja w 10 dni
wsparcie po zakończeniu realizacji
zamów
Starter
1400 zł
15 godzin pracy projektanta
2 modyfikacje projektu
brak limitu poprawek
realizacja w 7 dni
wsparcie po zakończeniu realizacji
zamów
Basic
1700 zł
25 godzin pracy projektanta
3 modyfikacje projektu
brak limitu poprawek
realizacja w 10 dni
wsparcie po zakończeniu realizacji
zamów
Plus
2500 zł
35 godzin pracy projektanta
4 modyfikacje projektu
brak limitu poprawek
realizacja w 14 dni
wsparcie po zakończeniu realizacji
zamów
Pro
3000 zł
40 godzin pracy projektanta
5 modyfikacji projektu
brak limitu poprawek
realizacja w 21 dni
wsparcie po zakończeniu realizacji
zamów
one-page
750 zł
5 godzin pracy projektanta
2 modyfikacje projektu
brak limitu poprawek
realizacja w 4 dni
wsparcie po zakończeniu realizacji
zamów
multi-page
900 zł
10 godzin pracy projektanta
1 modyfikacja projektu
brak limitu poprawek
realizacja w 7 dni
wsparcie po zakończeniu realizacji
zamów
sklep WWW
1100 zł
15 godzin pracy projektanta
1 modyfikacja projektu
brak limitu poprawek
realizacja w 10 dni
wsparcie po zakończeniu realizacji
zamów

formularz wyceny

Wypełnij wycenę, a ofertę dostosowaną do swojego budżetu i wymagań otrzymasz jeszcze dziś!

1Dane kontaktowe
2Typ usługi
3Dane podstawowe
4Dane dodatkowe
5Kontakt

najnowsze realizacje

Strony tworzone zgodnie z wytycznymi klienta oraz zastosowaniem najnowszych standardów

wizerunek

Skorzystaj z naszych usług, odśwież swój wizerunek 
w sieci i zwiększ zainteresowanie klientów

Stara strona Nowa strona Stara strona Nowa strona

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymy w celu zapewnienia usług najwyższej jakości klientom z całego świata. Nasi partnerzy zapewniają specjalistyczne oprogramowania dla stron i sklepów internetowych, usługi chmurowe, serwery, ale także treści na stronę. Każdy specjalizuje się w innej dziedzinie zapewniając najlepszy produkt.

blog

Dzielimy się wiedzą z każdym

E-commerce
Darmowa dostawa WooCommerce
Ustawienie darmowej dostawy w swoim sklepie może zachęcić potencjalnych kupujących do zrealizowania zakupu w Twoim sklepie...
WordPress
Tryb naprawy bazy danych
Czasem z różnych powodów może nastąpić uszkodzenie naszej bazy danych, która jest połączona ze stroną internetową WordPress...
SEO
Blog firmowy, a pozycjonowanie
Blog jest niezwykle przydatną i popularną formą przekazywania wiedzy, informacji czy odczuć – zakres tematyczny nie ma granic...
Zobacz więcej
magic-wandcogbubblechart-barsbriefcasecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram