Menu
Bezpłatna wycena

szybka wycena

Wypełnij formularz i uzyskaj wycenę już dziś!

Dane kontaktowe - Krok 1 z 5

iFil Web Design - Tworzenie stron i sklepów internetowych

Stworzymy dla Ciebie

Tworzenie
stron i sklepów
WWW

sklep internetowystronę WWWsystem rezerwacjiidentyfikacjelogo

Skorzystaj z naszego doświadczenia

nasze usługi

Daj się poznać od dobrej strony!

webdesign
e-commerce
systemy rezerwacji
grafika

webdesign

Projektujemy nowoczesne
strony internetowe

Strona internetowa jest głównym filarem Twojego wizerunku 
w Internecie. Dzięki dobrze zaprojektowanej stronie WWW przedstawisz swoją markę od jak najlepszej strony. W iFil tworzymy strony w oparciu 
o najnowsze standardy oraz technologie. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznemu zbudujemy dla Ciebie skuteczną 
i profesjonalną stronę internetową.
Zobacz więcej

e-commerce

Sklepy internetowe,
które sprzedają

Sklepy internetowe to nie tylko galeria produktów oraz system płatności. W iFil Web Design kładziemy duży nacisk na aspekt biznesowy. Strony internetowe tworzymy zgodnie z aktualnymi standardami User Experience tak, aby zwiększyć konwersję w Twoim sklepie internetowym. Nasi partnerzy zapewnią Ci wysokiej jakości hosting oraz szybkie płatności w atrakcyjnych cenach. 
Zobacz więcej

systemy rezerwacji

Zautomatyzuj swój biznes
i poświęć czas na rozwój

W sieci dostępnych jest wiele systemów rezerwacji w modelu SaaS, czyli Software as a Service. Aplikacje takie wymagają comiesięcznego abonamentu. Skorzystaj z naszych usług już dziś i stań się niezależny. Zaimplementujemy system rezerwacji dostosowany do Twojej działalności oraz przeprowadzimy kompleksowe wdrożenie. Unikniesz stałych opłat i zwiększysz zyski ze swoich usług!
Zobacz więcej

grafika

Spójna identyfikacja
Twojej marki

Potrzebujesz czegoś więcej niż strony internetowej? Zapewniamy zaplecze graficzne zaczynając od logo, wizytówek i plakatów, aż po kompleksową identyfikację wizualną.  To własnie spójna identyfikacja wizualna buduje Twój wizerunek w sieci i sprawia, że zapadasz w pamięci klientom. 
Zobacz więcej

Twój biznes zasługuje na profesjonalizm

W Internecie można znaleźć wielu wykonawców stron internetowych. 
To właśnie od nich będzie zależał wizerunek Twojej marki w Internecie! 
Nie jesteśmy kolejną agencją reklamową tworzącą strony na szablonach, nie spotkasz się u nas również z brakiem profesjonalizmu, który występuje u wielu freelancerów. 
Zrezygnuj z najtańszych opcji, które zaszkodzą Twojemu biznesowi.
najnowsze
technologie
prokliencka
postawa
wsparcie
po realizacji
legalne
rozliczenie
nacisk na aspekt
biznesowy

Dlaczego warto stworzyć z nami stronę 

Strony internetowe są podstawą promocji firmy w dzisiejszych czasach. Dzięki stronie internetowej zaprezentujesz swoje usługi całemu światu. W czasach dużej konkurencji na rynku dobra strona internetowa jest kluczem do sukcesu

W iFil Web Design dokładnie badamy potrzeby klientów, w celu realizacji jak najlepszej witryny internetowej, witryny, która zapewni zysk Twojej marce
Poznaj naszą ofertę
1

Indywidualny projekt graficzny

Każda strona jest tworzona indywidualnie. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nie ma drugiej takiej samej witryny w sieci. Na życzenie klienta konfigurujemy, także gotowe motywy stron internetowych.
2

Najnowsze technologie

Przy tworzeniu stron i sklepów internetowych korzystamy tylko z najnowszych technologii. Witryny tworzone są w oparciu o aktualne standardy UI/UX.
3

Responsywność

Każda strona internetowa jest responsywna (RWD). Dzięki temu nie ma znaczenia na jakim urządzeniu zostanie otworzona. W każdej sytuacji będzie wyświetlać się poprawnie, bez względu czy jest to komputer, laptop, tablet czy telefon.
4

Zaplecze techniczne

Przy zamówieniu strony internetowej otrzymasz szybki serwer SSD/NVME, unikalną domenę internetową, a także certyfikat bezpieczeństwa SSL za 0 zł. 
5

Łatwa rozbudowa

Strony tworzymy z myślą o późniejszej rozbudowie. Dzięki temu, gdy zdecydujesz się na dodanie nowych funkcjonalności na swojej stronie, zaimplementujemy wszelkie zmiany bez utraty zawartości na stronie.
6

Funkcjonalności

Implementujemy funkcjonalności, które będą pasowały do charakteru Twojej witryny. Wdrażamy między innymi takie funkcje jak czat na żywo, wyszukiwarki, formularze kontaktowe oraz systemy powiadomień.
7

Wsparcie ekspertów

Na każdym etapie procesu projektowania strony internetowej służymy radą, która opiera się na dużym doświadczeniu. Realizujemy pomysły klientów zgodnie z zachowaniem wszelkich standardów.
8

Pomoc posprzedażowa

Po zakończonej realizacji, każdy nasz klient może liczyć na wsparcie, zarówno w razie awarii, jak i chęci rozbudowy strony, zmiany treści oraz poszerzenia swojej wiedzy.
9

Przepisanie praw

Strona staje się w pełni Państwa własnością. Podczas podpisywania umowy przekazywane są zarówno prawa majątkowe jak i autorskie

Legalne oprogramowanie

Do tworzenia stron, grafik oraz realizacji wszelkich usług korzystamy tylko z licencjonowanych oprogramowań. Dodatkowo do naszych realizacji stosujemy grafiki, na które posiadamy licencję komercyjną. Dzięki temu nie musisz się martwić o legalność swojej strony internetowej!

co nas wyróżnia

Intuicyjny panel klienta

Specjalnie dla naszych klientów zaprogramowaliśmy panel, który pozwala m.in. na kontrolowanie stanu zleconej realizacji czy też szybką płatność za fakturę.

podgląd statusu

wysyłka materiałów

szybkie płatności

co nas wyróżnia

Platforma do zawierania umów

Naszym klientom udostępniamy platformę z podpisami elektronicznymi. Umożliwia ona podpisywanie umów na odległość, które posiadają pełną moc prawną. Z aplikacji skorzystasz online, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. 

gdziekolwiek jesteś

brak papierologii

pełna moc prawna

Zaufali nam

Do grona naszych klientów należą zarówno osoby fizyczne, jak i małe, średnie oraz duże działalnosci gospodarcze. U nas każdy znajdzie ofertę dla siebie.

opinie

Co o realizacjach mówią nasi klienci

 • Współpraca z Panem Filipem przebiegła wzorowo - mimo że zmieniałam koncepcję strony, kolory, kolory w logo, Pan Filip cierpliwie wszystkie te zmiany wprowadzał. Dodatkowo, kontakt był bardzo sprawny i w miłej atmosferze. Finalna wersja bloga jest super. Polecam!!
  Malwina B.
  slowlifenamazurach.pl
 • Bardzo solidna współpraca przy stawianiu sklepu internetowego. Na plus zdecydowanie szybkość pracy, responsywność i elastyczne podejście do Klienta.
  Mikołaj S.
  mondaybrews.pl
 • Szybki, miły i rzeczowy kontakt. Stronę przygotował według wytycznych, a dodatkowo doradzał i proponował rozwiązania, z których laik może nie zdawać sobie sprawy.
  Polecam współpracę z Filipem
  Marcin B.
  onefilm.pl

ponad 60

zadowolonych klientów

5/5

ocena z opinii w Google

5/5

ocena z opinii na FB

zasięg

Współpracujemy z klientami z całej Europy

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii komunikacyjnych współpracujemy z klientami z całej Europy! Nie ma potrzeby spotkań stacjonarnych, wszystko ustalimy zdalnie. Umów się na spotkanie online lub telefon już dziś!

szybki czas
odpowiedzi

terminowe
wykonanie

legalna
realizacja

konsultacja

Umów się na bezpłatną konsultacje swojego projektu

Przedstaw nam swoją wizje strony internetowej, a my pomożemy zrealizować Twoje plany. Stworzymy unikalny projekt szyty na miarę, tak aby jak najlepiej zaprezentować Twoje usługi. 
Skontaktuj się z nami już dziś!

jak działamy

Przejrzysty schemat współpracy

Brief
Pierwszym krokiem jest wypełnienie brief-u przez klienta. Dzięki temu poznamy Twoją markę, w celu realizacji jak najlepszej strony internetowej.
Badanie
Badamy konkurencje Twojej marki na rynku, planujemy jak najlepszy układ witryny. Skupiamy się nie tylko na stronie wizualnej, lecz przedewszystkim na użyteczności.
Projekt
Przygotowujemy projekt strony internetowej, wdrażamy wszelkie funkcjonalności oraz instalujemy stronę w sieci na ukrytym serwrze, tak aby klient mógł mieć podgląd jak strona wygląda na żywo.
Sesje poprawkowe
Gotowy projekt prezentowany jest klientowi. Wdrażamy wszelkie zmiany, które życzy sobie właściciel nowej strony internetowej. Po realizacji sesji poprawkowych strona zostaje wdrożona do sieci.
Wsparcie
Prowadzimy wsparcie posprzedażowe dla każdego z naszych klientów. Realizujemy zmiany treści , wdrażamy nowe funkcjonalności, ale także odpowiadamy na wszelkie pytania i służymy radą.
zamów wycenę już dziś!

Układ graficzny

Strony o mniejszym budżecie tworzone są w oparciu o gotowe szablony. Z tego powodu Twoja strona może nie być wyjątkowa na rynku. Zwiększając budżet na stronę WWW możesz uzyskać indywidualny układ graficzny. W iFil Web Design wychodzimy temu na przeciw - niższe pakiety również mają możliwość indywidualnego układu graficznego, niższa cena wynika natomiast głównie zoptymalizacji.

Technologia

Kolejnym czynnikiem, który jest skutkiem budżetu jest technologia. Strona internetowa może być utworzona na gotowym szablonie,  z wykorzystaniem narzędzi do tworzenia stron WWW lub pisana czystym kodem.

Optymalizacja

Im większy budżet przeznaczony na stronę internetową tym lepiej oraz dokładniej przeprowadzana jest optymalizacja pod kątem prędkości, która ma wpływ na odbiór strony przez użytkownika oraz przeglądarki internetowe.

Zaplecze SEO

Większy budżet pozwoli również na utworzenie zaplecza SEO, które wpłynie pozytywnie na pozycjonowanie się Twojej strony w sieci.

Zarządzenie treścią

Cena strony WWW ma wpływ na to, czy w przyszłości będziesz w stanie wprowadzać zmiany samodzielnie. W iFil Web Design przygotowujemy jednak poradniki obsługi strony bezwzględu na budżet klienta.

Wielojęzyczność

Wprowadzanie kilku języków na swoją stronę WWW może odbyć się na dwa sposoby - z wykorzystaniem oprogramowania tłumaczącego lub utworzenie oddzielnych widoków dla danego języka. Druga opcja jest dodatkowo płatna.

budżet

Na co wpływa Twój budżet?

Na koszt budowy stronej internetowej wpływa wiele czynników takich jak technologia w jakiej ma zostać wykonana strona, zaplecze SEO, ale także optymalizacja pod kątem prędkości oraz layout graficzny. Określ swój budżet w naszym formularzu a my przygotujemy ofertę o jak najwyższym współczynniku cena-jakość.
Wyceń swój projekt już dziś!

cennik

Skorzystaj z gotowych pakietów 
lub indywidualnej wyceny

strony WWW
sklepy WWW
systemy rezerwacji
pakiety niskobudżetowe
indywidualna wycena
Starter
1400 zł
netto
1 strona główna
czas realizacji w 5 dni
hosting, domena, SSL
responsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
Basic
1600 zł
netto
do 10 podstron
czas realizacji w 7 dni
hosting, domena, SSL
reponsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
Plus
2100 zł
netto
do 20 podstron
czas realizacji w 10 dni
hosting, domena, SSL
reponsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
Pro
2600 zł
netto
ponad 20 podstron
czas realizacji w 14 dni
hosting, domena, SSL
reponsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
Starter
1600 zł
netto
1 strona główna + sklep*
czas realizacji w 7 dni
hosting, domena, SSL
responsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
Basic
1800 zł
netto
do 10 podstron + sklep*
czas realizacji w 10 dni
hosting, domena, SSL
reponsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
Plus
2500 zł
netto
do 20 podstron + sklep*
czas realizacji w 14 dni
hosting, domena, SSL
reponsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
Pro
2900 zł
netto
ponad 20 podstron + sklep*
czas realizacji w 21 dni
hosting, domena, SSL
reponsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
Starter
1800 zł
netto
1 strona główna + system rezerwacji*
czas realizacji w 7 dni
hosting, domena, SSL
responsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
Basic
2000 zł
netto
do 10 podstron + system rezerwacji*
czas realizacji w 10 dni
hosting, domena, SSL
reponsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
Plus
2700 zł
netto
do 20 podstron + system rezerwacji*
czas realizacji w 14 dni
hosting, domena, SSL
reponsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
Pro
3100 zł
netto
od 20 podstron + system rezerwacji*
czas realizacji w 21 dni
hosting, domena, SSL
reponsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
tania wizytówka
799 zł
netto
do 5 podstron
czas realizacji w 7 dni
hosting, domena, SSL
responsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
pierwsze kroki
1199 zł
netto
do 5 podstron + sklep
czas realizacji w 14 dni
hosting, domena, SSL
responsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
abonament
79 zł
netto, miesięcznie
do 5 podstron
czas realizacji w 7 dni
hosting, domena, SSL
responsywność
indywidualna szata graficzna
zamów
Dzień dobry, cześć! Przedstaw się.

kompleksowa realizacja

W cenie znajdziesz wszystko
czego potrzebuje Twoja strona WWW

Serwer
W ramach każdego pakietu otrzymasz serwer NVMe na rok, z nielimitowaną ilością skrzynek pocztowych .
Domena
Jeżeli nie posiadasz domeny to nie masz się czym martwić. Zarejestrujemy dla Ciebie podstawową domenę na rok.
SSL
SSL odpowiada za bezpieczny transfer danych. Cechuje się zieloną kłódką w przeglądarce. 
Indywidualna szata graficzna
Nie pracujemy na gotowych szablonach - dzięki temu masz możliwość całkowitej zmiany projektu.
Nielimitowane poprawki
Każdy projekt doprowadzamy do końca - tak aby klient był w pełni zadowolony z efektu końcowego.
12 miesięcy wsparcia
Służymy pomocą oraz dobrą radą, z nami nie zostaniesz na lodzie pomimo zakończonej realizacji.
Optymalizacja
Każdy projekt jest optymalizowany pod kątem prędkości, aby zwiększyć pozytywny odbiór przez użytkownika.
Podstawowe SEO
Strony oraz sklepy internetowe tworzymy z zachowaniem zasad procesu pozycjonowania.
Poradnik obsługi strony
Każdy aspekt strony internetowej, hostingu, czy też poczty elektronicznej zostanie Ci jasno wyjasniony.
Integracja social media
Twój Instagram na stronie WWW, a może odnośnik do Twojego profilu na LinkedIn? To wszystko w cenie!
Licencjonowane grafiki
Nie musisz dostarczać swoich grafik. Zapewnimy Ci zdjęcia, filmy oraz grafiki z licencją  - bez pobierania opłat.
Responsywność
Każda strona jest tworzona w technologii RWD. Dzięki temu będzie się wszędzie poprawnie wyświetlała.
Dodanie strony do Google
W ramach usługi zostanie utworzona wizytówka Twojej firmy w wyszukiwarce oraz mapach Google.
Statystyki Twojej strony
Po zakończeniu optymalizacji strony dokonujemy kompleksowej integracji z Google Analytics.
Wielojęzyczność
Celujesz w klientów zagranicznych? Przygotujemy Twoją strone we wszystkich potrzebnych językach.
Funkcjonalności
Galeria zdjęć, mapka Google, czy może formularz kontaktowy? U nas to wszystko jest standardem.
Szybkie płatności
Wdrożymy dla Ciebie między innymi płatność przelewem, kartami płatniczymi/kredytowymi, BLIK, Przelewy24 oraz PayPal.
Integracje kurierskie
Skonfigurujemy poprawnie wszekie integracje kurierskie, zarówno dla kurierów takich jak DPD, UPS, FedEx, InPost, czy też Paczkomatów.
Systemy magazynowe
Dostarczymy na Twoją stronę najnowsze systemy do zadządzania magazynem zarówno sklepu WWW jak i stacjonarnego
Fakturowanie
Nasze sklepy obsługują kompleksowy proces sprzedażowy włącznie z wystawieniem faktury za sprzedane produkty.

najnowsze realizacje

Strony tworzone zgodnie z wytycznymi klienta 
oraz zastosowaniem najnowszych standardów

o nas

iFil Group

Jesteśmy grupą zajmującą się szerokopojętym IT. Początkowo powstał iFil Web Design, zajmujący się tworzeniem wysokiej jakości stron i sklepów internetowych, a także systemów rezerwacji. Wraz ze wzrostem zainteresowania usługami iFil Web Design grupa powiększyła się o dwa dodatkowe podmioty – iFil Solutions oraz iFil Security.

iFil Solutions ma na celu dostarczanie oprogramowań oraz aplikacji zarówno internetowych jak i mobilnych. iFil Security działa natomiast w obszarze cyberbezpieczeństwa – dokładnie audtyów oraz testów penetracyjnych.
Sprawdź nasze inne podmioty!

wizerunek

Skorzystaj z naszych usług, odśwież swój wizerunek w sieci 
i zwiększ zainteresowanie klientów

Stara strona Nowa strona Stara strona Nowa strona

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymy w celu zapewnienia usług najwyższej jakości klientom z całego świata. Nasi partnerzy zapewniają specjalistyczne oprogramowania dla stron i sklepów internetowych, usługi chmurowe, serwery, ale także treści na stronę. Każdy specjalizuje się w innej dziedzinie zapewniając najlepszy produkt.

blog

Dzielimy się wiedzą z każdym

E-commerce
Darmowa dostawa WooCommerce
Ustawienie darmowej dostawy w swoim sklepie może zachęcić potencjalnych kupujących do zrealizowania zakupu w Twoim sklepie...
WordPress
Tryb naprawy bazy danych
Czasem z różnych powodów może nastąpić uszkodzenie naszej bazy danych, która jest połączona ze stroną internetową WordPress...
SEO
Blog firmowy, a pozycjonowanie
Blog jest niezwykle przydatną i popularną formą przekazywania wiedzy, informacji czy odczuć – zakres tematyczny nie ma granic...
Zobacz więcej
magic-wandcogbubblechart-barsbriefcasecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram