Menu
Bezpłatna wycena

szybka wycena

Wypełnij formularz i uzyskaj wycenę już dziś!

Dane kontaktowe - Krok 1 z 5
iFil Web Design

Ruda Śląska Tworzenie stron i sklepów internetowych

nasze usługi

Ruda Śląska Tworzenie stron i sklepów internetowych

Daj się poznać od dobrej strony!

web design
e-commerce
grafika

web design

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, portali, blogów orasz innych serwisów WWW. Dbamy za równo o aspekt graficzny strony, jak i biznesowy, tak aby strona internetowa zachęciła potencjalnych użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Strony internetowe tworzymy zgodnie z najnowszymi standardami, tak aby dostarczyć pełnoprawny, nowoczesny oraz skuteczny produkt klientowi.
Zobacz więcej

e-commerce

Budujemy sklepy internetowe generujące zyski dla naszych klientów. Naszą oferte kierujemy zarówno do drobnych przedsiębiorców, chcących rozpocząć swoją przygodę z e-commerce, jak i średnich i dużych sklepów posiadających rozbudowany asortyment.

Sklepy internetowe tworzymy z myślą o dalszej rozbudowie. Dzięki temu nie będzie problemu z powiększeniem asortymentu lub wprowadzeniu nowych funkcjonalności w przyszłości.
Zobacz więcej

grafika

Projektujemy wszelkiego rodzaju elementy graficzne, między innymi logo, wizytówki, ulotki, papier firmowy, plakaty oraz banery reklamowe.

Realizujemy również kompleksowe identyfikacje wizualne, które odpowiadają za wizerunek firmy i jej odbiór przez klientów.
Zobacz więcej

Dlaczego warto stworzyć z nami stronę 

Strony internetowe są podstawą promocji firmy w dzisiejszych czasach. Dzięki stronie internetowej zaprezentujesz swoje usługi całemu światu. W czasach dużej konkurencji na rynku dobra strona internetowa jest kluczem do sukcesu. 

W iFil Web Design dokładnie badamy potrzeby klientów, w celu realizacji jak najlepszej witryny internetowej, witryny, która zapewni zysk Twojej marce. 
Poznaj naszą ofertę
1

Nieszablonowy projekt graficzny

Każda strona jest tworzona indywidualnie. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nie ma drugiej takiej samej witryny w sieci. Na życzenie klienta konfigurujemy, także gotowe motywy stron internetowych.
2

Najnowsze technologie

Przy tworzeniu stron i sklepów internetowych korzystamy tylko z najnowszych technologii. Witryny tworzone są w oparciu o aktualne standardy.
3

Responsywność

Każda strona internetowa jest responsywna (RWD). Dzięki temu nie ma znaczenia na jakim urządzeniu zostanie otworzona. W każdej sytuacji będzie wyświetlać się poprawnie, bez względu czy jest to komputer, laptop, tablet czy telefon.
4

Zaplecze techniczne

Przy zamówieniu strony internetowej otrzymasz szybki serwer SSD/NVME, unikalną domenę internetową, a także certyfikat bezpieczeństwa SSL za 0 zł.
5

Łatwa rozbudowa

Strony tworzymy z myślą o późniejszej rozbudowie. Dzięki temu, gdy zdecydujesz się na dodanie nowych funkcjonalności na swojej stronie, zaimplementujemy wszelkie zmiany bez utraty zawartości na stronie.
6

Funkcjonalności

Implementujemy funkcjonalności, które będą pasowały do charakteru Twojej witryny. Wdrażamy między innymi takie funkcje jak czat na żywo, wyszukiwarki, formularze kontaktowe oraz systemy powiadomień.
7

Wsparcie ekspertów

Na każdym etapie procesu projektowania strony internetowej służymy radą, która opiera się na dużym doświadczeniu. Realizujemy pomysły klientów zgodnie z zachowaniem wszelkich standardów.
8

Pomoc posprzedażowa

Po zakończonej realizacji, każdy nasz klient może liczyć na wsparcie, zarówno w razie awarii, jak i chęci rozbudowy strony, zmiany treści oraz poszerzenia swojej wiedzy.

Legalne oprogramowanie

Do tworzenia stron, grafik oraz realizacji wszelkich usług korzystamy tylko z licencjonowanych oprogramowań. Dodatkowo do naszych realizacji stosujemy grafiki, na które posiadamy licencję komercyjną. Dzięki temu nie musisz się martwić o legalność swojej strony internetowej!

jak działamy

Przejrzysty schemat współpracy

Brief

Pierwszym krokiem jest wypełnienie brief-u przez klienta. Dzięki temu poznamy Twoją markę, w celu realizacji jak najlepszej strony internetowej.

Badanie

Badamy konkurencje Twojej marki na rynku, planujemy jak najlepszy układ witryny. Skupiamy się nie tylko na stronie wizualnej, lecz przedewszystkim na użyteczności.

Projekt

Przygotowujemy projekt strony internetowej, wdrażamy wszelkie funkcjonalności oraz instalujemy stronę w sieci na ukrytym serwrze, tak aby klient mógł mieć podgląd jak strona wygląda na żywo.

Sesje poprawkowe

Gotowy projekt prezentowany jest klientowi. Wdrażamy wszelkie zmiany, które życzy sobie właściciel nowej strony internetowej. Po realizacji sesji poprawkowych strona zostaje wdrożona do sieci.

Wsparcie

Prowadzimy wsparcie posprzedażowe dla każdego z naszych klientów. Realizujemy zmiany treści , wdrażamy nowe funkcjonalności, ale także odpowiadamy na wszelkie pytania i służymy radą.
zamów wycenę już dziś!

ponad 60

zadowolonych klientów

5/5

ocena z opinii w Google

5/5

ocena z opinii na FB

opinie

Co o realizacjach mówią nasi klienci

 • Współpraca z Panem Filipem przebiegła wzorowo - mimo że zmieniałam koncepcję strony, kolory, kolory w logo, Pan Filip cierpliwie wszystkie te zmiany wprowadzał. Dodatkowo, kontakt był bardzo sprawny i w miłej atmosferze. Finalna wersja bloga jest super. Polecam!!
  Malwina B.
  slowlifenamazurach.pl
 • Bardzo solidna współpraca przy stawianiu sklepu internetowego. Na plus zdecydowanie szybkość pracy, responsywność i elastyczne podejście do Klienta.
  Mikołaj S.
  mondaybrews.pl
 • Szybki, miły i rzeczowy kontakt. Stronę przygotował według wytycznych, a dodatkowo doradzał i proponował rozwiązania, z których laik może nie zdawać sobie sprawy.
  Polecam współpracę z Filipem
  Marcin B.
  onefilm.pl

obszar działania

Współpracujemy z klientami z całej Europy

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii komunikacyjnych wspłpracujemy z klientami z całej Europy! Nie ma potrzeby spotkań stacjonarnych, wszystko ustalimy zdalnie. Umów się na spotkanie online lub telefon już dziś!

forma wyceny

U nas masz wybór idealnej oferty

GOTOWE PAKIETY

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę indywidualną dostosowaną do Twojego budżetu, bądź wymagań! Przygotujemy ofertę idealną dla Twojej marki.

WYCENA INDYWIDUALNA

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę indywidualną dostosowaną do Twojego budżetu, bądź wymagań! Przygotujemy ofertę idealną dla Twojej marki.

najnowsze realizacje

Strony tworzone zgodnie z wytycznymi klienta oraz zastosowaniem najnowszych standardów

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymy w celu zapewnienia usług najwyższej jakości klientom z całego świata. Nasi partnerzy zapewniają specjalistyczne oprogramowania dla stron i sklepów internetowych, usługi chmurowe, serwery, ale także treści na stronę. Każdy specjalizuje się w innej dziedzinie zapewniając najlepszy produkt.

blog

Dzielimy się wiedzą z każdym

E-commerce

Darmowa dostawa WooCommerce

Ustawienie darmowej dostawy w swoim sklepie może zachęcić potencjalnych kupujących do zrealizowania zakupu w Twoim sklepie...
WordPress

Tryb naprawy bazy danych

Czasem z różnych powodów może nastąpić uszkodzenie naszej bazy danych, która jest połączona ze stroną internetową WordPress...
SEO

Blog firmowy, a pozycjonowanie

Blog jest niezwykle przydatną i popularną formą przekazywania wiedzy, informacji czy odczuć – zakres tematyczny nie ma granic...
Zobacz więcej
magic-wandcogbubblechart-barsbriefcasecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram