Strony internetowe

witryna internetowa uszyta
na miarę Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz strony internetowe, sklepy WWW, systemy rezerwacji, projekty graficzne, ale także kompleksowe identyfikacje wizualne. Dzięki współpracy z firmami takimi jak LH oraz Grupa Tense Polska zapewniamy również wysokiej jakości usługi serwerowe oraz marketingowe.

projekt graficzny

Nieszablonowa
strona internetowa

Przygotujemy dla Ciebie nowoczesny oraz intuicyjny interfejs graficzny. Nie korzystaj z gotowych szablonów, wyróżnij swoją markę w sieci.

zaplecze techniczne

Szybki serwer, domena, SSL
za darmo na rok!

Każdemu z naszych klientów zapewniamy szybki serwer SSD/NVME, unikalną domenę oraz certyfikat bezpieczeństwa na rok za darmo.

materiały graficzne

Licencjonowane
zdjęcia, grafiki i filmy

Nie musisz martwić się o materiały na swoją stronę internetową. Zapewnimy Ci wysokiej jakości zdjęcia, grafiki oraz filmy objęte licencją komercyjną.

responsywność

Twoja witryna
dostosowana do urządzeń mobilnych

Wszystkie nasze strony internetowe są w pełni responsywne. Dzięki temu Twoja strona będzie wyświetlać się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

kompleksowość

Od projektu
do wdrożenia

Każda realizacja obejmuje zarówno projekt interfejsu graficznego jak i zakodowanie oraz wdrożenie do sieci. Z nami nie musisz martwić się o żaden aspekt techniczny.

user experience

Intuicyjność
oraz aspekt biznesowy

Strona internetowa to nie tylko atrakcyjny wygląd. W iFil stawiamy duzy nacisk na aspekt biznesowy, tak aby zwiększyć współczynnik konwersji na Twojej stronie.

i wiele więcej

Dodatkowe funkcjonalności
na Twojej stronie internetowej

W ramach naszych realizacji przygotujemy wszelkie funkcjonalności jakich potrzebuje Twoja strona internetowa. Przygotujemy dynamiczne kalkulatory, formularze i wiele więcej!