Systemy rezerwacji

strona internetowa,
które oszczędzi Twój czas

Nie marnuj czasu na przyjmowanie rezerwacji mailowo oraz telefonicznie. Skorzystaj z naszych usług, a my wdrożymy dla Ciebie intuicyjny system rezerwacji, który zorganizuje Twój biznes.

projekt graficzny

Nieszablonowa
strona internetowa

Przygotujemy dla Ciebie nowoczesny oraz intuicyjny interfejs graficzny. Nie korzystaj z gotowych szablonów, wyróżnij swoją markę w sieci.

zaplecze techniczne

Szybki serwer, domena, SSL
za darmo na rok!

Każdemu z naszych klientów zapewniamy szybki serwer SSD/NVME, unikalną domenę oraz certyfikat bezpieczeństwa na rok za darmo.

materiały graficzne

Licencjonowane
zdjęcia, grafiki i filmy

Nie musisz martwić się o materiały na swoją stronę internetową. Zapewnimy Ci wysokiej jakości zdjęcia, grafiki oraz filmy objęte licencją komercyjną.

responsywność

Twoja witryna
dostosowana do urządzeń mobilnych

Wszystkie nasze strony internetowe są w pełni responsywne. Dzięki temu Twoja strona będzie wyświetlać się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

kompleksowość

Od projektu
do wdrożenia

Każda realizacja obejmuje zarówno projekt interfejsu graficznego jak i zakodowanie oraz wdrożenie do sieci. Z nami nie musisz martwić się o żaden aspekt techniczny.

user experience

Intuicyjność
oraz aspekt biznesowy

Strona internetowa to nie tylko atrakcyjny wygląd. W iFil stawiamy duzy nacisk na aspekt biznesowy, tak aby zwiększyć współczynnik konwersji na Twojej stronie.

i wiele więcej

Dodatkowe funkcjonalności
na Twojej stronie internetowej

W ramach naszych realizacji przygotujemy wszelkie funkcjonalności jakich potrzebuje Twoja strona internetowa. Przygotujemy dynamiczne kalkulatory, formularze i wiele więcej!