szybka wycena

Wypełnij formularz i uzyskaj wycenę już dziś!

Dane kontaktowe - Krok 1 z 5
Menu

O nas

Rekomendacje

rekomendacje

Doświadczenie potwierdzone jakością projektów
oraz zadowoleniem klientów

leopolis.net.pl

Biuro tłumaczeń

,,Współpraca z Panem Filipem Kanią - projektantem witryn internetowych - iFil Web Design, dotycząca wykonania strony internetowej dla Biura Tłumaczeń ,,Leopolis" przebiegła profesjonalnie.

Pan Filip Kania udzielał celnych porad i proponował trafne rozwiązania, wykazywał własną inicjatywnę i zaangażowanie. Kontakt z nim był bardzo dobry, szybko i rzetelnie wprowadzał niezbędne zmiany i poprawki. Projektował stronę, która wymagała większego nakładu pracy, z uwagi na to, że była wdrażania nie tylko w języku polskim, ale również w językach rosyjkism i ukraińskim.

Dzięki współpracy z iFil Web Design w krótkim czasie otrzymaliśmy satysfakcjonujący nas produkt. Udzielił także wszelkich niezzbędnych wskazówek do korzystania i modyfikowania strony.

Z całą pewnością możemy polecić iFil Web Design jako firmę godną zaufania."

dshydro.pl

Hydraulika siłowa i pneumatyka

,,Z przyjemnością rekomendują współpracę z firmą iFil Web Design reprezentowaną przez Pana Filipa Kania. W trakcie korzystania z usług przy tworzeniu strony www.dshydro.pl firma wykazała się niezwykłą szybkością w realizacji, a przy tym ponadprzeciętną dbałością o szczegóły. Służyła radą oraz kreatywnością, która finalnie przyczyniła się do powstania produktu o jaki nam chodziło."

dkwedding.pl

Organizacja wesel

,,Polecam usługi Pana Filipa w stu procentach. Poprawił w mojej stronie wszystko o co poprosiłem. Teraz wszystko działa bez zarzutu i wygląda bardzo profesjonalnie. Do tego komunikacja z Panem Filipem była bardzo łatwa i przyjemna. W bardzo szybkim czasie dokonał zmian.
Jak będę jeszcze kiedyś chciała coś zmienić na swojej stronie internetowej, na pewno zgłosze się do Pana Filipa."

crossmenuchevron-down