szybka wycena

Wypełnij formularz i uzyskaj wycenę już dziś!

Dane kontaktowe - Krok 1 z 5
Menu

O nas

Proces tworzenia

jak działamy

Przejrzysty schemat współpracy

Brief
Pierwszym krokiem jest wypełnienie brief-u przez klienta. Dzięki temu poznamy Twoją markę, w celu realizacji jak najlepszej strony internetowej.
Umowa
Dla bezpieczeństwa obydwu stron spisujemy umowę określającą warunki współpracy. Dodatkowo przepisywane są wszelkie prawa majątkowe na Klienta.
Badanie
Na podstawie dostarczonego brief-u dokonujemy badania oraz analizy Twojej marki. Przeprowadzamy również research Twojej konkurencji zarówno globalnej jak i lokalnej w celu jak najlepszego przygotowania projektu.
Projekt
Tworzymy projekt interfejsu graficznego strony internetowej na bazie przeprowadzonego badania zgodnie z zasadami User Experience.
Implementacja
Po przygotowaniu makiety UI/UX implementujemy projekt do środowiska testowego, pod ukrytą domeną, tak aby klient miał możliwość zapoznania się z projektem w sposób 'żywy', nie tylko na zdjęciach.
Sesje poprawkowe
Realizujemy komplet sesji poprawkowych wdrażając wszelkie sugestie oraz prośby Klienta.
Wdrożenie i płatność
Po zakończonych sesjach poprawkowych dokonujemy pełnej optymalizacji strony oraz wdrażamy ją na serwer domyślny. Po zakończonej realizacji wystawiamy fakturę.
Wsparcie
Prowadzimy wsparcie posprzedażowe dla każdego z naszych klientów. Realizujemy zmiany treści , wdrażamy nowe funkcjonalności, ale także odpowiadamy na wszelkie pytania i służymy radą.
zamów wycenę już dziś!
magic-wandcogstar-halffile-emptybubblechart-barsselectcrossmenulistchevron-down