Bezpłatna wycena

szybka wycena

Wypełnij formularz i uzyskaj wycenę już dziś!

Dane kontaktowe - Krok 1 z 5
Menu

O nas

Opinie

opinie
Doświadczenie potwierdzone jakością projektów
oraz zadowoleniem klientów
 • "Strona internetowa wykonana według ustaleń. Jestem bardzo zadowolona z efektu wizualnego i zastosowania wielu funkcjonalności w witrynie, ale i z samej współpracy. A co najważniejsze - bardzo proklienckie podejście. W kryzysowej sytuacji, uzyskałam dużą pomoc od Pana i naprawdę w tych czasach - to rzadkość. Gorąco polecam tego usługodawcę!"
  Wioleta J.
  zaoszczedzgrosza.pl
 • "Polecam usługi Pana Filipa, konkurencyjne ceny, szybkość i jakość wykonania super! Polecam!!!! 😉"
  Beata G.
  cayan.pl
 • "Bardzo solidna współpraca przy stawianiu sklepu internetowego. Na plus zdecydowanie szybkość pracy, responsywność i elastyczne podejście do Klienta."
  Mikołaj Sz.
  mondaybrews.pl
 • "Współpraca z Panem Filipem przebiegła wzorowo - mimo że zmieniałam koncepcję strony, kolory, kolory w logo, Pan Filip cierpliwie wszystkie te zmiany wprowadzał. Dodatkowo, kontakt był bardzo sprawny i w miłej atmosferze. Finalna wersja bloga jest super. Polecam!!"
  Malwina G.
  slowlifenamazurach.pl
 • "Szybki, miły i rzeczowy kontakt. Stronę przygotował według wytycznych, a dodatkowo doradzał i proponował rozwiązania, z których laik może nie zdawać sobie sprawy.
  Polecam współpracę z Filipem"
  Marcin B.
  onefilm.pl
 • "Polecam usługi Pana Filipa w stu procentach. Poprawił w mojej stronie o co prosiłam. Dodatkowo komunikacja jest bardzo łatwa i przyjemna. W bardzo szybkim czasie dokonał zmian. Na pewno zgłoszę się do Pana Filipa."
  Dominika K.
  dkwedding.pl
 • "W trakcie korzystania z usług przy tworzeniu strony, firma wykazała się szybkością w realizacji, a przy tym dbałością o szczegóły. Służyła kreatywnością, która przyczyniła się do powstania produktu o jaki nam chodziło."
  Piotr D.
  dshydro.pl
 • "Współpraca z Panem Filipem przebiegła profesjonalnie. Pan Filip udzielał celnych porad i proponował trafne rozwiązania, wykazywał własną inicjatywę i zaangażowanie. Kontakt z nim był bardzo dobry. Szybko i rzetelnie wprowadzał wszystkie zmiany."
  Aldona K.
  leopolis.net.pl
 • "Jednym słowem POLECAM! Miła i szybka obsługa, strona wykonana zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. W dodatku mogłem liczyć też na pomoc po skończonym projekcie, gdy miłem pewnie wątpliwości przy dokonywaniu modyfikacji na stornie.
  Profesjonalnie, szybko i porządnie."
  Adam S.
  hadesclothes.pl
 • "Bardzo polecam firmę iFil, współpraca z Panem Filipem przebiegła znakomicie: szybko, sprawnie, bez jakichkolwiek problemów, a w szczególności błyskawiczna realizacja zamówienia. W przyszłości napewno powrócę do ich usług!"
  Mateusz B.
  deceaded.com

ponad 60

zadowolonych klientów

5/5

ocena z opinii w Google

5/5

ocena z opinii na FB
portale
Sprawdź opinie w Google oraz na Facebook-u
crossmenuchevron-down