szybka wycena

Wypełnij formularz i uzyskaj wycenę już dziś!

Dane kontaktowe - Krok 1 z 5
Menu

O nas

FAQ

faq

Jasna współpraca na każdym etapie
na każdym etapie realizacji projektu

przed realizacją
w trakcie
po realizacji

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt strony internetowej jest uzależniony od jej rozbudowy. W celu uzyskania dokładnej wyceny skorzystaj z formularza wyceny dostępnego na naszej stronie. Możesz również skorzystać z naszych gotowych pakietów z jasno określoną ceną.

Jaki jest czas realizacji strony internetowej?

Kwestia czasu wykonania strony wygląda podobnie jak wycena - wszystko jest uzależnione od projektu. Wybierając jeden z naszych pakietów otrzymujesz gwarancje wykonania strony we wskazanym terminie. Istnieje również opcja przyspieszonej realizacji za dodatkową opłatą.

Czy poniosę dodatkowe koszty?

Nie. Opłata za realizację strony jest jednorazowa - po zakończeniu realizacji zostaje wystawiona faktura. Przy podpisywaniu umowy podana jest kwota, która jest niezmienna.

Co wchodzi w skład realizacji?

Zakres jest określony w specyfikacji dołączonej do umowy. Standardowa realizacja jest kompleksowa, zawiera między innymi przygotowanie projektu graficznego, dostarczenie zdjęć, filmów, grafik, ale także wdrożenie do sieci oraz pełne zaplecze techniczne, czyli hosting, certyfikat bezpieczeństwa SSL oraz domenę.

Czy moja strona będzie poprawnie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych?

Tak. Każda strona jest w pełni responsywna - tworzona w technologii RWD. Dzięki temu będzie wyświetlać się poprawnie w każdej rozdzielczości, zarówno na komputerach i laptopach, jak i tabletach i telefonach.

Czy mogę zmienić projekt w trakcie realizacji?

Tak. Ilość zmian projektu jest określona w specyfikacji realizacji, ilość poprawek natomiast jest nieograniczona.

W jaki sposób zostanie zaprezentowana strona WWW?

Strona przygotowywana jest bezpośrednio w sieci pod ukrytą domeną. Dzięki temu rozwiązaniu klient ma możliwość pełnego przeglądu strony za pomocą swojej przeglądarki internetowej. Jest to znacznie wygodniejsze rozwiązanie dla klienta niż podgląd strony jedynie na zdjeciach / makietach.

Nie mam wystarczająco grafik, żeby wypełnić stronę.

Nie stanowi to żadnego problemu. Zapewnimy legalne filmy, grafiki oraz zdjęcia z licencją komercyjną. Nasz grafik może również przygotować komplet nowych grafik.

Chcę zmienić swoją stronę internetową, co zrobić?

W ramach realizacji zapewniamy dwie sesje poprawkowe w przeciągu trzech miesięcy po wdrożeniu strony do sieci. Dodatkowo przygotowujemy video poradniki pokazujące w jaki sposób zmieniać treść na stronie.
Istnieje możliwość wykupienia godzin projektanta stron internetowych, który wprowadzi wszelkie zmiany oraz funkcjonalności na istniejącą już stronę.

Czy strona jest moją własnością?

Tak. Klient otrzymuje serwer zarejestrowany na jego dane, i wszelkie prace zostają przeniesione na jego serwer.

Kończy się okres rozliczeniowy mojego serwera, co dalej?

Klient może przedłużyć utrzymanie strony oraz poczty elektronicznej na serwerze na atrakcyjnych warunkach u naszego partnera, bądź przenieść się do nowego usługodawcy hostingowego bez żadnych konsekwencji.
crossmenuchevron-down