szybka wycena

Wypełnij formularz i uzyskaj wycenę już dziś!

Dane kontaktowe - Krok 1 z 5
Menu

O nas

iFil Group

Nowoczesne rozwiązania
dla Twojego biznesu

Jesteśmy grupą zajmującą się szerokopojętym IT. Początkowo powstał iFil Web Design, zajmujący się tworzeniem wysokiej jakości stron i sklepów internetowych, a także systemów rezerwacji. Wraz ze wzrostem zainteresowania usługami iFil Web Design grupa powiększyła się o dwa dodatkowe podmioty – iFil Solutions oraz iFil Security, odpowiedzialne za aplikacje oraz bezpieczeństwo w sieci.
Zobacz więcej

Zaufali nam

Do grona naszych klientów należą zarówno osoby fizyczne, jak i małe, średnie oraz duże działalnosci gospodarcze. U nas każdy znajdzie ofertę dla siebie.

opinie

Co o realizacjach mówią 
nasi klienci

 • Potrzebowałam aby ktoś pilnie i z polotem zaprojektował mi stronę. Pan Filip wykazał się wiedzą której nie miałam, podpowiadał, sugerował. Szybko rozumiał czego potrzebowałam i dostosowywał to do najnowszych trendów. Jestem zachwycona współpracą oraz szybkością wykonanej pracy. Zresztą nie tylko ja, wiele osób chwali moją stronę. Polecam z serca tego Pana - choć nigdy nie spotkaliśmy się na żywo to jakość i dokładność wykonanej pracy mówi sama za siebie.
  Paulina P.
  patrosfera.com
 • Strona internetowa wykonana według ustaleń. Jestem bardzo zadowolona z efektu wizualnego i zastosowania wielu funkcjonalności w witrynie, ale i z samej współpracy: bardzo dobry kontakt, wysoki poziom cierpliwości na pojawiające się liczne pytania, bardzo dużo sugestii, dobrych rad i pomysłów na udoskonalenie projektu, duża wiedza, szybki czas realizacji. A co najważniejsze - bardzo proklienckie podejście. W kryzysowej sytuacji, uzyskałam dużą pomoc od Pana i naprawdę w tych czasach - to rzadkość.
  Gorąco polecam tego usługodawcę!
  Wioleta J.
  zaoszczedzgrosza.pl
 • Bardzo polecam firmę iFil, współpraca z Panem Filipem przebiegła znakomicie: szybko, sprawnie, bez jakichkolwiek problemów, a w szczególności błyskawiczna realizacja zamówienia. W przyszłości napewno powrócę do ich usług!
  Mateusz B.
  akcesoriameble24.pl
 • Współpraca z Panem Filipem przebiegła wzorowo - mimo że zmieniałam koncepcję strony, kolory, kolory w logo, Pan Filip cierpliwie wszystkie te zmiany wprowadzał. Dodatkowo, kontakt był bardzo sprawny i w miłej atmosferze. Finalna wersja bloga jest super. Polecam!!
  Malwina B.
  slowlifenamazurach.pl
 • Bardzo solidna współpraca przy stawianiu sklepu internetowego. Na plus zdecydowanie szybkość pracy, responsywność i elastyczne podejście do Klienta.
  Mikołaj S.
  mondaybrews.pl
 • Szybki, miły i rzeczowy kontakt. Stronę przygotował według wytycznych, a dodatkowo doradzał i proponował rozwiązania, z których laik może nie zdawać sobie sprawy.
  Polecam współpracę z Filipem
  Marcin B.
  onefilm.pl
 • Świetna współpraca, zawsze na czas i kreatywnie - trudno o lepszego partnera. Polecam z pełnym przekonaniem. Po realizacji pierwszej strony przez pana Filipa zgłosiłam się do niego z drugim zleceniem - wyszło znakomicie.
  Grażyna B.
  rzeszowskiehistorie.pl

ponad 60

zadowolonych klientów

5/5

ocena z opinii w Google

5/5

ocena z opinii na FB

certyfikaty

Jakość potwierdzona certyfikatami
kluczowych instytucji

IT jest branżą, która nie stoi w miejscu. Tworząc stron internetowe, aplikacje, czy konfigurując systemy należy być na bieżąco z najnowszymi standardami. W iFil stawiamy duży nacisk na rozwój kompetencji i bycie na bieżąco ze wszystkimi nowościami w branży
Zobacz więcej

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymy w celu zapewnienia usług najwyższej jakości klientom z całego świata. Nasi partnerzy zapewniają specjalistyczne oprogramowania dla stron i sklepów internetowych, usługi chmurowe, serwery, ale także treści na stronę. Każdy specjalizuje się w innej dziedzinie zapewniając najlepszy produkt.

rekomendacje

Doświadczenie potwierdzone jakością
oraz zadowoleniem klientów

Każdy projekt realizowany jest na podstawie dogłębnego brief-u oraz researchu, tak aby dostarczyć projekt najwyższej jakości do klienta końcowego.
Zobacz więcej
crossmenuchevron-down